Marcin Siwiec
Amme el-dorado.strefa.pl

Marcin Siwiec edukację muzyczną rozpoczął w 7 roku życia, zaś przygodę z komponowaniem w wieku 15 lat. Zaczęło się od prostych improwizacji fortepianowych, które z biegiem czasu dopracowywane i rozbudowywane przybierały formę konkretnych utworów muzycznych. Od 2003 roku Marcin Siwiec firmuje swoją twórczość nazwą AMEE AGARU (co w języku japońkim oznacza "koniec deszczu").
W 2002 roku wziął udział w koncercie "Lublin Ameryce" upamiętniającym ofiary ataków na World Trade Center w Nowym Jorku. Jedną z części tej imprezy był spektakl "Memento", do którego napisał muzykę.
W 2004 roku wziął udział w imprezie pod nazwą EURO ECO MEETING w Złotowie. W pięknym leśnym amfiteatrze zagrał dla prawie trzech tysięcy słuchaczy suitę "Cztery Żywioły", której stronę wizualną opracował Lubelski Teatr Pantomimy.
Do chwili obecnej w swoim domowym studiu zrealizował dwie płyty: "Ex Oriente Ambient" oraz "Tranceblaster". Aktualnie kończy pracę nad albumem "Sześć Krain". Będzie to cykl sześciu utworów zainspirowany buddyjską doktryną sześciu krain po których może się przemieszczać ludzka dusza. Należą do nich: Piekło, Kraina Pretów czyli głodnych duchów, Świat Zwierząt, Kraina Asurów czyli walczących demonów, Świat Ludzi oraz Kraina Dewów czyli istot niebiańskich.
Muzyka Marcina Siwca prezentowana była w radiowej Trójce przez Jerzego Kordowicza oraz w Magazynie Muzyki Elektronicznej "Elmania" Piotra 'el_vis'a 'Lenarta.
W 2006 roku wziął udział w projekcie: Contemporary Electronic Soundscapes Vol. I "Ticket To Mars" zamieszczając w składance utwór "Błękit, Czerń, Czerwień". Obecnie pracuje nad utworami do kolejnych edycji projektu.

Oficjalna strona kompozytora: http://www.amee.agaru.webpark.pl/
W sierpniu 2007 roku pojawiły się kolejne dwa utworyMarcina Siwca:

"Eine Kleine Moogmusik"
oraz
"Kraina Zwierząt"

Te i pozostałe pliki muzyczne można pobrać bezpłatnie tu: http://ameeagaru.mp3.wp.pl/

Ostatnia zmiana: 30.04.2010