Piotr Krupski o sobie i swojej fascynacji
Piotr Krupski el-dorado.strefa.pl Fascynacja muzyką elektroniczną, która porusza głębię duszy Piotra Krupskiego, zapoczątkowana była artystami takimi jak: Jean Michel Jarre, Kraftwerk, Sławomir Łosowski czy Marek Biliński.
Od 1994 roku Piotr Krupski komponuje i wykonuje muzykę elektroniczną na analogowych i cyfrowych instrumentach klawiszowych. W swoim dorobku artystycznym ma kilkanaście utworów.
Do niektórych swoich nagrań Piotr Krupski zaprosił znakomitych muzyków: Tomasza Łosowskiego - jednego z najlepszych polskich perkusitów, Dariusza Knittera - gitarzystę oraz Bartosza Turkowskiego - basistę. Kompozycje Piotra nagrane w jego własnym studiu z udziałem wymienionych muzyków znalazły się na kasecie "Kombimus" wydanej przez OLD-SKOOL w 2005 roku. W najbliższym czasie Piotr Krupski planuje kilka kolejnych występów. Być może właśnie ta muzyka skłoni kogoś do głębszego wsłuchania się w magię niespotykanych w otaczającym nas świecie dźwięków, być może stanie się inspiracją do muzycznych poszukiwań...

Strona artysty: http://krupski.el-stacja.pl

Ostatnia zmiana: 12.07.2011