Rafał Rudawski
BIO

Urodziłem się 13 lutego 1983 roku w Przemyślu (w tym czasie system MIDI zaczą się ostro rozwijać a do Polski stopniowo ściągano pierwsze egzemplarze Atari, Amiga, Commodore a szczęściarze Macintosha).



WYKSZTAŁCENIE

Jestem muzykiem instrumentalistą - pianistą, absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej).



RODZINA (pierwsza miłość:)

Obecnie mieszkam we Wrocławiu. Jestem mężem najwspanialszej żony Beaty i ojcem dwójki wspaniałych skarbów: córki Sary (2,5 roku) i syna Samuela (5 miesięcy).



MUZYKA

Moją pasją i źródłem dochodu jest muzyka, bez której nie potrafię funkcjonować, taki talent otrzymałem od mojego Stwórcy i taki rozwijam. Już w latach szkolnych koncertowałem prawie w całej Europie a kilka lat temu odwiedziłem koncertowo państwo Katar (Zatoka Perska) co było inspirującym doświadczeniem. Współpracuję z wieloma artystami w kraju i zagranicą, głównie w kręgach muzyki Gospel (lista jest naprawdę długa ale nie chodzi o to żeby się chwalić) oraz jako klawiszowiec sesyjny i "skoczek" do różnych grup. Zostawiam także swoje dźwięki w reklamach, spektaklach teatralnych, grach komputerowych, komponuję i aranżuję różne rzeczy na zlecenie, etc.

Muzyką elektroniczną zainteresowałem się jeszcze jako młody chłopak (dzięki tato!) i szło to w parze wraz z miłością do instrumentów elektronicznych (szczególnie tych starych analogowych). Udało mi się popełnić kilka el-kompozycji z lat szkolnych z którymi w 1999 roku debiutowałem na ZEF ie w Piszu (Zlot Elektronicznych Fanatyków).Grałem też po drodze kilka autorskich el-koncertów, które bardzo miło wspominam. W lipcu 2011 roku zostałem laureatem i zdobywcą pierwszego miejsca na festiwalu muzyki elektronicznej "The Day of Electronic Music" w Cekcynie co było dla mnie wielkim, ale miłym zaskoczeniem.



TWÓRCZOŚĆ

Inspiracje czerpię z Biblii, źródła życia, która jest najważniejszą książką w moim życiu, z własnych obserwacji świata i na tej podstawie tworzę obrazy do których tworzę moją muzykę. Użycie instrumentarium elektronicznego pozwala mi przekroczyć granice standardowego tworzenia i pojmowania muzyki, mogę poruszać się w przestrzeni nieograniczonych możliwości. Jedynym ograniczeniem mogę być w tym momencie tylko ja sam.

Strona artysty: http://rafalrudawski.wordpress.com/



ORGANIZACJA KONCERTU

Jeśli podoba się Tobie moja muzyka lub chciałbyś usłyszeć i zobaczyć koncert na żywo to proszę o kontakt:

502 783 356 lub rafalrudawski@gmail.com


Ostatnia zmiana: 14.01.2014